Menu Sluiten

2014

Wat het hart beroert

Liederen van Franz Schubert, Robert Schumann en Clara Wieck
26 april – 3 mei

Begeleiders
Bernadette Ritzen, zangpedagoog
Olard Derks, zangpedagoog
Leo Driesenaar, pianist
Annemarie de Gee, schrijfster en theatermaakster

Programma

SchubertPunchlied
Coronach
Das Grab
Psalm 23
SchumannSehnsucht nach der Waldgegend
Mondnacht
Er, der Herrlichsten von Allen
Du Ring an meinem Finger
Erstes Grün
SchubertGanymed
WieckWarum willst du And’re fragen
SchubertDie Krähe
Lachen und weinen
WieckSchön ist das Fest des Lenzes
SchubertLicht und Liebe
SchumannIn der Nacht
SchubertDer Tanz

Deelnemers
Ank Takkebos
Carien Leer
Josine Franken
Evelien Krikhaar
Els Vrolijk
Eric van den Bergh
Hilaire van den Bergh
Liesbeth van Doorn
Marion Reinartz

Pianisten
Rob van Doorn
Els Vrolijk
Ank Takkebos

Catering
Hermine de Wolf
Oleta Lahaije

Concerten
2 mei Muziekzaal Bastide la Guérine, Valensole
18 mei de Refter, Ubbergen

Vivaldi!

12 – 19 juli

Begeleiders
Rob Engels, violist en dirigent
Clara de Vries, zangpedagoog

Programma
Magnificat
Vedro con mio diletto
Stabat mater, deel 1 en 7
Beatus vir
vioolconcert opus 4 no3 uit La Stravanganza
Gloria

Deelnemers
Emy Klomp
Adrie van Noort
Monique van de Vijver
Gabrielle Verhoeven
Maria Loohuis
Clementine Gelauff
Jacques van Hoof
Victor van Lieshout
Roland van Abel
Eric van den Bergh

Ensemble
Gaby van Hoof, viool
Rob Engels, viool
Cocky Anderson, altviool
Roland van Abel, altviool
Jochem Woestenburg, cello
José Sisson, contrabas
Axel Wenstedt, orgel en klavecimbel

Catering
Maurits Ypma
Janneke de Hoop

Concerten
18 juli église Saint Sauveur, Manosque
13 september Kasteel Heeswijk

Laat mij in vrede gaan

6 – 13 september

Begeleiders
Ildikó Hajnal
Arjan van baest

Programma

A. van BaestDe Profundis
J. BrahmsWarum ist das Licht gegeben
A. KuehnelHerr Jesu Christ, Du höchstes Gut
J. ScheinDa Jakob vollendet hatte
J. BachOh Jesu Christ, meins Lebenslicht
H. SchützMusikalische Exequiën

Deelnemers
Maria Beetstra
Maria Wienk
Josine Franken
Annett Maag
Imke Kross
Wilma van Beers
Eric van den Bergh
Frans Verstraelen
Karel Barten
Luc Klaphake
Guus Lambregts

Ensemble
Eelco Kooiker, orgel en klavecimbel
Martijn Verbrugh, gamba
Jasper Michels, theorbe

Catering
Maurits Ypma
Janneke de Hoop

Concerten
12 september église Saint Sauveur, Manosque
2 november Achelse Kluis, Waalre

Rossini à la Carte

een muziekspektakel
18 – 25 oktober

Begeleiders
Bernadette Ritzen, zangpedagoog
Olard Derks, zangpedagoog
Annemarie de Gee, schrijfster en theatermaakster
Evert van Merode, pianist
Els Vrolijk, pianist

Programma
Een muziekspektakelstuk over het leven van Rossini.
met de volgende werken:

La cambiale di matrimonioCome tacer
Il Barbiere di SivigliaEcco ridente in cielo
All’idea di quel metallo
Una voce poco fa
Dunque io son
A un dottor della mia sorte
Freddo ed immobile
Il vecchietto cerca moglie
Di si felice innesto
CenerentolaUna volta c’era un re
Come un’ape
Zitto zitto piano piano
Siete voi
Nacqui – non piu mesta
Quartetto pastorale
La passeggiata
Petite Messe SolennelleKyrie
O salutaris hostia
Crucifixus
Agnus Dei

Deelnemers
Cilia Henkens
Mies de Lannoy
Josephine André
Annemie Gielen
Hannie van Huijgevoort
Liesbeth Huijts
Loes Vossen
Mauro Silva Barbosa
Eric van den Bergh
Ton Tegelaar
Martijn Gerritsen

Catering
Francine Leenhouts
Cor van Toorn
Joris Derks

Concerten
24 oktober Fondation Carzou, Manosque
16 november Heerlijkheid Mariënwaerdt, Beesd