Menu Sluiten

2009 en 2010

Chamaret Chantant I

 25 april  –  2 mei 2009

Begeleiders
Ildikó Hajnal
Bernadette Ritzen
Olard Derks

Klavecimbel
Eelco Kooiker

Programma

M.A. Charpentier Transfige
G. CacciniAmarilli
C. MonteverdiCruda Amarilli
Lasciatemi morire
Si ch’io vorei morire
G. de WertLa verginella
H. PurcellWhen first I saw
Music for a While       
Funeral Sentences
C. DebussyTrois Chansons:
G. FauréCantique de Jean Racine

Deelnemers
Emy Klomp
Hannie van Huijgevoort
Loes Vossen
Jannet Coppoolse
Esther Scholing
Marianne Salden
Koen van de Meerakker
Maarten Kuijpers
Theo Heijmen
Eric van den Bergh

Catering
Maurits Ypma
Janneke de Hoop

Concerten
1 mei 2009 Collégiale Saint Sauveur, Grignan
24 mei 2009 Petruskerk, Nijmegen

Romantisme à la Roseraie

1 – 8 mei 2010

Begeleiders
Bernadette Ritzen
Olard Derks

Piano
Frank Leurs
Eelco Kooiker

Programma

J. BrahmsLiebeslieder Walzer
FauréMadrigal
OffenbachBarcarolle
BizetParelvissers
RossiniLa Passeggiata
BizetHabanera

Deelnemers
Emy Klomp
Cilia Henkens
Loes Vossen
Laura Willemsen
Hannie van Huijgevoort
Joke Batink
Jurgen de Jong
Diederik Willemsen
Theo Heijmen
Eric van den Bergh

Catering
Maurits Ypma
Janneke de Hoop

Concerten
7 mei 2010 Manoir de la Roseraie, Grignan
24 mei 2010 Cultuurcentrum Roepaan,  Ottersum

Lamentaties

18  –  25 september 2010

Begeleider
Ildikó Hajnal

Programma

Thomas TallisThe Lamentations of Jeremiah
Orlando di LassoLamentationes Hieremiae
Tomás Luis de VictoriaLamentaciones de Jeremías
Philippe de MonteSuper Flumina Babylonis
Anoniem In Rama sonat gemitus
Iaches WertVox in Rama
Orlando di Lasso Prophetiae Sybyllarum
Heinrich Isaac Tota pulchra es

Deelnemers
Emy Klomp
Loes Vossen
Josine Franken
Marleen Van Oost
Imke Kross
Charlotte Verhees
Pauline Hagers
Marc van Loenen
Eric van den Bergh
Arnoud Pollmann
Jan Hein Egbers
Tjeu Corbeij

Catering
Maurits Ypma
Janneke de Hoop

Concerten
24 september 2010 Collégiale Saint Sauveur, Grignan
3 oktober 2010 Zuiderkapel Stevenskerk, Nijmegen
7 januari 2011 Huize Heyendael, Nijmegen